Práce Nabídka zaměstnání

Všeobecní administrativní pracovníci

Dychus Real Stav, s.r.o.

Lihovarská 1378, Ostrava

Jana Omachtová
731 759 389

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 22 200,- Kč

41100 Všeobecní administrativní pracovníci
ZamK
Místo výkonu práce: Lihovarská 1378/11, Ostrava - Radvanice
Kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě na č. 731 759 389. Volat Út a St dopoledne.

Náplň práce: Evidence, příprava, třídění, klasifikace a ukládání informací, otevírání, rozdělování a odesílání pošty.
Požadujeme: min. vzdělání SŠ s maturitou, dobré organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.
Jedná o práci na PC. Znalosti MS Office výhodou.