Práce Nabídka zaměstnání

Všeobecná sestra

Charita Ostrava

Kořenského 1323, Ostrava

Ivana Tedová
731629043

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 22 000,- až 25 000,- Kč

32211 VŠEOBECNÉ SESTRY BEZ SPECIALIZACE (KROMĚ DĚTSKÝCH SESTER)
ZamK
Pracoviště: Ostrava
Kontakt: osobně po předchozí domluvě na adrese Kořenského 1323/17, Ostrava - Vítkovice, 703 00

Náplň práce:
- specifické činnosti v oboru všeobecná sestra

Požadujeme:
- odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
- ztotožnění se s filosofií Charita Ostrava a Etickým kodexem Charity ČR
- pracovitost, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost
- vstřícné chování a vystupování

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, stravenky, zvýhodněné nájemné, další