Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí výroby přírodní kosmetiky

BEWIT FRANCHISE, s.r.o., Slezská Ostrava

Michalská 2030, Ostrava

Jiří Černota
605 248 621

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

1. kontakt telefonicky od 8 do 20 h., e-mailem. Tel.: 605 248 621, e-mail: jiri.cernota@bewit.cz

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s rychlým růstem na zahraniční trhy, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu.

Pracovní náplň: Komplexní řízení výroby přírodní kosmetiky BEWIT
Nástup možný ihned. Včetně fyzické účasti ve výrobě.

Požadujeme:
- Samostatnost
- Bezúhonnost, pravdivost, čestnost
- Znalost legislativy a dané problematiky výhodou
- Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
- Organizační schopnosti.
- Znalost cizího jazyka vítána
- Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu

Vítáme:
- Skvělý zdravotní stav
- SŠ, VŠ vzdělání

Místo výkonu práce: Ostrava