Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí expedičního skladu

BEWIT FRANCHISE, s.r.o., Slezská Ostrava

Michalská 2030, Ostrava

Jan Kala
734 137 258

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

1. kontakt e-mailem. Adresa pro zaslání životopisu: jan.kala@bewit.love
Tel. 734 137 258 kdykoliv od 8 do 20 hodin.

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa hledáme v Ostravě na HPP nového člena týmu na pozici Vedoucí expedičního skladu. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka, kterého oslovuje práce v úspěšné firmě s přírodními voňavými výrobky, které pomáhají lidem.

Požadavky
- Prokazatelné zkušenosti s vedením menšího kolektivu
- Praxe ve skladu / expedici
- Zkušenost s používáním skladového informačního systému
- Zkušenost s používáním čteček čárových kódů
- Pokročilá znalost práce na PC
- Zodpovědnost, pečlivost, dobrou komunikaci v týmu
- Zkušenost ve skladu s potravinářským zbožím výhodou

Náplň práce
- Odpovědnost za správné naskladnění a zavedení do skladové evidence
- Odpovědnost za přípravu a expedici zboží k zákazníkovi
- Vedení menšího týmu pracovníků expedice
- Spolupráce s oddělením výroby
- Podílení se na vychystávání a balení objednávek
- Podílení se na inventuře
- Vedení administrativy spojené s expedicí
- Péče o skladovou a manipulační techniku
- Odpovědnost za BOZP, PO svého oddělení
- Aktivní zlepšování efektivity skladovacích procesů
- Reporting vedení společnosti

Nabízíme
- Odpovědnou, smysluplnou, prospěšnou a zajímavou práci v příjemném prostředí
- Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti
- Rozvoj v oboru esenciálních olejů a výrobků podporujících zdraví
- Motivující finanční ohodnocení

Zaměstnanecké výhody: dohodou

Termín nástupu: 1.9.2021, nebo dohodou