Práce Nabídka zaměstnání

Technolog - programátor/ka CNC strojů

Jiří Vaněk, s.r.o.

Výstavní 2937, Ostrava

Sylva Kocurová
607 093 721

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 28 000,- až 33 000,- Kč

Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Ostrava-Vítkovice
Kontakt: osobně v sídle firmy , 13. hod., emailem, telefonicky PO-PÁ 7-15 hod.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme technologa -programátora pro perspektivní výrobu s expedicí do celého světa.

Nabízíme:
Zaměstnání v české výrobní společnosti
Finanční ohodnocení odpovídající doložené praxi v zdělání
Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

Náplň práce:
Tvorba technologických postupů výroby převážně plechových dílců
Tvorba rozvinutých plechových dílců
Doplňování technologických postupů do informačního systému
Tvorba kusovníků v informačním systému
Řešení technologických změn v dokumentaci
Návrhy zlepšení produktivity práce

Požadavky:
SŠ vzdělání technického zaměření nejlépe ve strojním nebo technologickém oboru
Znalost technologií CNC zpracování plechů
Znalost práce s programem Auto CAD
Praxe na pozici programátora vítána (zájemce můžeme i zaučit)
Výhodou znalost programovacích softwarů Tru Tops nebo JetCAM
Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Benefity: Příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.