Práce Nabídka zaměstnání

Technik oprav výpočetní techniky (základní desky, NB)

ASUS Czech Service s.r.o.

Hrušovská 2678, Ostrava

Petra Piechurová
739 640 386

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 23 000,- Kč

Místo výkonu práce: Hrušovská 2678/20, Moravská Ostrava
Kontakt telefonicky, e-mailem.

NÁPLŇ PRÁCE:
-záruční a pozáruční servis ASUS produktů
-analýza opravovaného produktu
-detekce a oprava závady pomoci nového komponentu
-testování funkčnosti produktu po provedení opravy
-záznam o provedených opravách do interního systému (práce s PC)

POŽADAVKY:
-výhodou SŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením (pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe!)
-výborná znalost HW, SW
-manuální zručnost + schopnost rozvíjení a zdokonalování znalostí
-zkušenost se skládáním, opravováním PC výhodou
-dobrý zrak, preciznost, smysl pro detail
-samostatný úsudek a schopnost týmové práce

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- motivační bonusy
- příspěvek zaměstnavatele na kartu Multisport
- stravenky
- dodatková dovolená
- sick days
- jazykové kurzy v pracovní době
- permanentky na sportovní aktivity
- volnočasové akce

Nástup možný ihned (dohodou).