Práce Nabídka zaměstnání

Svářeč MIG/MAG

WALBO ENGINEERING s.r.o.

Vítězná 1271, Ostrava

Romana Gulková
725 376 504

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 220,- Kč

1. kontakt e-mailem, telefonicky v době 8-15 hodin. Tel.: 725 376 504, e-mail: personalistika@walbo.cz

Pro rozšíření stávajícího WALBO týmu hledáme aktivního a pozitivně naladěného kolegu/kolegyni na pozici Svářeč/ka.

Co vás čeká?
- Svařování dílců metodou MIG/MAG
- Sestavování svařenců, samostatná práce s výkresovou dokumentací
- Kontrola svarů dle VD (rozměry, vizuální kontrola)
- Manipulace s materiálem a polotovary

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- SOU/SŠ vzdělání
- Praxe v oboru výhodou
- Svářečské osvědčení dle zkoušky ČSN 05 0705, ČSN EN ISO 9606, ČSN EN 1418
- Pracovitost, pečlivost a technické předpoklady, flexibilní a zodpovědný přístup
- Ochota pracovat ve směnném provozu
- Schopnost pracovat s výkresovou dokumentací

Co nabízíme?
- Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě, práce v mladém kolektivu
- Práce na nejnovějších technologiích
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na stravování
- Pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli
- Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémie

Nástup ihned.