Práce Nabídka zaměstnání

Specialista tvorby cen a kalkulací

VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.

Pohraniční 3017, Ostrava

Markéta Černohorská

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: kariera@vitkovice-es.cz

Co vás čeká?
- zpracování poptávek od našich zákazníků,
- tvorba cenových kalkulací a rozpočtů,
- stanovení pracnosti,
- tvorba podkladů pro analýzy,
- hodnocení realizovaných projektů,
- sledování vývoje cen materiálu a kooperací na trzích.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru,
- schopnost číst a orientovat se v technických výkresech,
- zkušenost s cenotvorbou a kalkulacemi,
- základní znalost angličtiny (především technické výrazy),
- znalost MS Office - zejména Excel,
- dobré komunikační a organizační schopnosti,
- profesionální přístup, schopnost prezentace, pečlivost, preciznost, zodpovědnost
- schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce
- ochota učit se novému a dále se vzdělávat.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.
Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na MultiSport kartu, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, možnost profesního růstu, odborného a jazykového vzdělávání, možnost pracovat na zajímavých projektech, mobilní telefon