Práce Nabídka zaměstnání

Specialista nákupu

WALBO ENGINEERING s.r.o.

Vítězná 1271, Ostrava

Romana Gulková
725 376 504

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Místo výkonu práce: Vítězná 1271/120, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem, telefonicky v době 8-12 hod.

Jste komunikativní, organizačně schopní, rádi pracujete s lidmi a hledáte zajímavou práci? Přidejte se k nám. Aktuálně chceme náš WALBO tým rozšířit o kolegu/kolegyni na pozici Specialista nákupu.

Co vás čeká?
- Operativní nákup zboží a služeb
- Komunikace s dodavateli, vyjednávání v oblasti cen, kvality a dodacích lhůt
- Hlídání termínů dodávek, hledání řešení s dodavateli v případě zpoždění
- Uzavírání smluv v oblasti nákupu zboží, služeb a investic
- Sjednocování hlavních nákupních komodit pro zajištění efektivního nákupu
- Týdenní reporty pro kolegy z logistiky a projektového managementu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- SŠ, VŠ vzdělání technického zaměření
- Zkušenosti v oboru strojírenství
- Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti v českém a anglickém jazyce
- Flexibilní, samostatný a zodpovědný přístup
- Práce na PC, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na stravování
- Služební notebook a telefon
- Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémie

Nástup ihned.