Práce Nabídka zaměstnání

Specialista interního obchodu

ECENTRE, a.s. /2/

Nemocniční 987, Ostrava

Detail firmy

Lumír Neuwirth
734 448 228, 597 075 403

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 18 500,- až 35 000,- Kč

Vhodné pro zdravé osoby, osoby zdravotně znevýhodněné, OZP s max. 2. st. invalidity, absolventy

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem, telefonicky

Co Vás čeká:
Denní komunikace s potenciálními klienty z interní databáze a těmi, kteří sami
projevili o službu LICIT zájem
Tvorba nabídek a administrativní servis klienta
Evidence a pravidelná kontrola stavu vlastních obchodních případů
Odpovědnost za plnění svého obchodního plánu a obsluhu přidělených klientů
Dodržování interních postupů a principů komunikace se zákazníkem

Co od Vás očekáváme
Denní komunikaci s našimi klienty (telefonicky i emailem)
Nebát se telefonovat s klienty a nebát se výzev
Obchodního ducha, zaměřeného na plnění nastaveného plánu
Příjemné vystupování, empatie
Schopnost samostatného myšlení a rozhodování
Být týmovým hráčem a ochotu učit se nové věci či postupy
Spolehlivost a pečlivost
Středoškolské vzdělání s maturitou/ vhodné i pro absolventy
Základní znalost práce na PC (MS Office)

Zkušenosti v oblastech: energetiky, zákaznického servisu, call centra nebo prodejce po telefonu výhodou, nikoli podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout
Práci s jedinečnou, prověřenou službou LICIT, která pomáhá šetřit peníze čas i starosti
Spolupráci na HPP s fixní mzdou a variabilním ohodnocením dle výkonu
Zázemí stabilní české společnosti se silnou firemní kulturou
Přátelský tým kolegů, se kterými budete denně v kontaktu
Smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Benefity: Stravenky v hodnotě 100 Kč, Multisport kartu
20 dnů dovolené a k tomu 5 sick days
Možnost osobního růstu a rozvoj obchodních i komunikačních dovedností díky pravidelným školením

Smlouva na 1 rok s možností prodloužení.