Práce Nabídka zaměstnání

Sociální pracovník/ lektor sociální rehabilitace

KAFIRA o.p.s., Ostrava

Nádražní 1110, Ostrava

Radim Miklas

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 23 000,- až 28 000,- Kč

Postup při výběrovém řízení: zájemkyně/zájemce zašle strukturovaný životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu info@kafira.cz; zájemkyně/zájemce zasláním údajů o své osobě souhlasí s jejich uchováním po dobu výběrového řízení, následně budou materiály skartovány
vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční v KAFIRA o.p.s., Nádražní 44, Moravská Ostrava.

Hledáme pro organizaci KAFIRA o.p.s., středisko v Ostravě, pracovnici/pracovníka na pozici Sociální pracovník/lektor sociální rehabilitace.
KAFIRA o.p.s. je neziskovou organizací, která pomáhá lidem se zrakovým nebo zrakovým kombinovaným postižením.

Náplň práce:
Poskytování sociální služby sociální rehabilitace - péče a podpora dětí od 7 let a dospělých bez omezení věku se zrakovým nebo zrakovým kombinovaným postižením.

Požadujeme:
-odborná způsobilost dle § 110 odst. 4 zákona o sociálních službách, v aktuálním znění, příp. VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika (Bc. nebo Mgr.) podle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, nebo absolvování rozšiřujícího studia speciální pedagogiky pro absolventy vysokých škol učitelského směru
-aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce
-dobrá znalost PC
-trestní bezúhonnost
-řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
-samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační dovednosti, loajalita
-znalost příslušné legislativy (zákon č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, vyhláška 505/2006 Sb.)

Nabízíme:
-hlavní pracovní poměr 40 hod./týdně
-pružnou pracovní dobu
-nástupní plat nejméně 23.000 - 28.000,- Kč (dle vzdělání a započitatelné praxe)
-po zapracování osobní příplatek a odměny
-kreativní, zajímavou a samostatnou práci v příjemném pracovním kolektivu
-5 týdnů dovolené
-4 dny Sick Days a další zaměstnanecké výhody
-možnost dalšího vzdělávání

Nástup: Ihned, případně dle domluvy.