Práce Nabídka zaměstnání

Skladník/ice, expediční pracovník/ice

SEMPER CORPORATION, s.r.o., Ostrava - Poruba

Francouzská 6021, Ostrava

Monika Lazaridu

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- až 28 000,- Kč

Místo výkonu práce: Francouzská 6021/55, Ostrava - Poruba
Kontakt: e-mailem
Žádáme tímto uchazeče, aby zasílali své životopisy na e-mail: monika.lazaridu@semper.cz
Na základě přijatých životopisů budou uchazeči splňující požadavky následně emailem pozváni k pohovoru

Náplň práce:
příjem, evidence, manipulace, balení a expedice zboží, drobná výroba

Požadavky:
pečlivost, flexibilita, samostatnost, pracovitost, manuální zručnost, základní práce s PC. Praxe
výhodou. Výhodou je jednosměnný provoz bez přesčasů.

Uzavření pracovního poměru ihned po schválení uchazeče, pracovní poměr na dobu 1 roku, po 1 roce prodloužení pracovní smlouvy.