Práce Nabídka zaměstnání

Servisní poradce / přijímací technik CITROËN

ADO Ostrava, a.s. - Ostrava

Hlučínská 1168, Ostrava

Detail firmy

Leoš Penčák

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: vedeni@autodruzstvo-fm.cz

SPOLEČNOST ADO OSTRAVA POSKYTUJE SLUŽBY V RÁMCI AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU JIŽ VÍCE NEŽ 30 LET. V SOUČASNÉ CHVÍLI ROZŠIŘUJEME TÝM V OSTRAVĚ, KDE MÁME POBOČKU SE ZNAČKOU CITROËN, KTERÝ HLEDÁ NOVÉ ČLENY DO SVÉHO TÝMU. Servisní poradce osobních vozidel a užitkových vozidel CITROËN

Náplň práce:
- spolupráce na stanovení diagnózy poruch
- příjem a výdej oprav motorových vozidel záručních a pozáručních oprav
- řešení pojistných událostí klientů

Požadujeme:
- vyučen v oboru
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se novým věcem
- výhodou je praxe v oboru, ale netrváme na ní

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příspěvek na stravování/závodní stravování
- školení hrazené zaměstnavatelem
- proplácím pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- zaměstnanecké peněžní dary (narozeninové jubileum, výročí u firmy, apod.)
- nabízíme firemní slevy na služby/materiál

Požadované vzdělání: odborné vyučení s maturitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva na neurčito na plný úvazek

Zaměstnanecké výhody: školení hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na stravu