Práce Nabídka zaměstnání

Senior Specialista

Liberty Ostrava a.s.,

Vratimovská 689, Ostrava

Detail firmy

Kamil Kret
725 650 377

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 50 000,- Kč

25110 Systémoví analytici
ZamK
Kontakt: Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem kamil.kret@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 725 650 377.

Náplň práce:
Analýza procesů týkajících se primární výroby, jejich detailní rozbory. Operativní rychlá reakce na výpadky provozního toku, výroby, poruchy, analýzy příčin, návrhy preventivních řešení. Globální hloubkové zkoumání problematiky primární výroby. Analýza dat pro nejvyšší management v oblasti prvovýroby v ukrajinštině a angličtině. Návrhy optimalizace výrobních programům a provozních prostojů.

Požadovaný profil:
Znalost anglického jazyka a ukrajinského jazyka, vysokoškolské vzdělání technického zaměření, zkušenost s Reliability engineeringem podmínkou, výborná znalost hutního prostředí podmínkou, znalost MS Office.