Práce Nabídka zaměstnání

Řidič nad 7,5t plus vlek sk. CE

Jaromír Brázda
602 782 075

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Nástupní plat 27 000,- až 35 000,- Kč

Místo výkonu práce: Frýdecká 740/292, Ostrava - Hrabová
1. kontakt e-mailem, telefonicky.

ŘIDIČ/ŘIDIČKA STŘEDISKA TRANSPORT - OSTRAVA
Požadujeme:
- řidičské oprávnění sk. C-E (VLEK)
- řidičské oprávnění sk. C
- praxi jako řidič nad 7,5 tun-výhodou
- bez praxe zaučíme
- platné dopravně-psychologické testy
- platný profesní průkaz s platným školením
- digitální kartu řidiče
- spolehlivost
- ochotu pracovat ve 2-směnném provozu
- osvědčení o absolvování školení ADR výhodou

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti-možnost dlouhodobé spolupráce
- náborový příspěvek po odpracování 6 měsíců - 5 000 Kč, po 1 roce dalších 5 000 Kč
- elektronické stravenky plně hrazeny firmou (80 Kč/den)
- odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:
- kontejnerová přeprava-velkoobjemové kontejnery
- transport odpadů dle pokynů vedoucího střediska a dispečera
- zodpovědnost za převzaté vozidlo, jeho technický stav a čistotu

Zaměstnanecké výhody: stravenky/příspěvek na stravování, systém firemních benefitů-věrnostní program (13. plat, 5 týdnů dovolené, dárkové poukazy)

Nástup ihned.