Práce Nabídka zaměstnání

Psycholog

Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky,

Antošovická 258, Ostrava

Simona Muťková

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 32 170,- Kč

1. kontakt e-mailem: vedouci@svp-ostrava.cz

Požadavky: nutné ukončené VŠ studium jednooborové psychologie, praxe vítána

Náplň práce: poradenství, testování a diagnostika klientů od 3-26 let, práce se zákonnými zástupci, pedagogy, vedení dětských a rodičovských skupin, docházka do škol

Práce prozatím na dobu určitou. Možnost poté i na dobu neurčitou.

Mzda: od 32 170 Kč (dle praxe) + osobní ohodnocení

Zaměstnanecké výhody: čerpání každoročně příspěvku FKSP