Práce Nabídka zaměstnání

Projektant/ka pozemních staveb a TZB

MPA ProjektStav s.r.o.;

Habrová 1132, Ostrava

Iveta Matějková
723 816 627

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 30 000,- Kč

Vhodné pro osoby zdravé, osoby zdravotně znevýhodněné, OZP s max. 2. st. invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně
Kontakt: prace@mpa-projektstav.cz

Náplň práce:
Tvorba projektů pozemních staveb (RD, BD), TZB ; 3D modelování, vizualizace pozemních staveb
Naplňování individuálních požadavků zákazníků v rámci pozemních staveb
Komunikace s úřady, orgány státní správy

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání - stavební zaměření (praxe min. 3 roky)
Technické myšlení, znalost stavebního prostředí je podmínkou
Komunikační dovednosti
Zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti, práce v týmu
Velmi dobrá práce s PC, znalost Microsoft Office
Znalost některého z programů AUTOCAD, ARCHICAD, SKETCHUP…
Řidičský průkaz sk. B

Benefity: Motivující finanční ohodnocení, pracovní benefity, podpora kariérového růstu, možnost dalšího vzdělávání