Práce Nabídka zaměstnání

Produktový manažer/ka - obchodní specialista/tka

MediaMax s.r.o.

Brandlova 1685, Ostrava

Zuzana Szebestová
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 5 000,- Kč

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem

Požadavky: praxe není podmínkou, pozice vhodná i pro absolventa; komunikační a organizační schopnosti; pokročilá práce na PC (office, internet, google) ; ochotu se dále vzdělávat; komunikativní znalost anglického jazyka a ŘP - výhodou;

Náplň práce: akvizice nových zákazníků - práce v terénu; péče o stávající klienty; rozjezdy nových projektů

Benefity: Dynamický kolektiv, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, sick days, pružnou pracovní dobu dle dohody - vhodné pro studenty,