Práce Nabídka zaměstnání

Prodavač/ka - pokladní

SEMAG spol. s r.o. - OD Kaufland ,,PRIMA PEKÁRNA,,, Mor.Ostrava

Vítkovická 3278, Ostrava

Renáta Piprová
730 572 304, 734 353 429

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 500,- až 22 500,- Kč

Místo výkonu práce: Ostrava Vítkovice
1. kontakt e-mailem, telefonicky.

Do stávajícího kolektivu prodejny pečiva přijmeme kolegu/kolegyni na hlavní pracovní poměr na pozici směnové vedoucí.
Kolegu/kolegyni, kdy každá překážka je výzvou a umí správně motivovat své podřízené k nejlepším výkonům

Podrobné informace poskytne personální manažer Ing. Renáta Piprová - 734 353 429.

Provozovna je aktuálně do 13. 9. 2021 v rekonstrukci. Zaškolení nové kolegyně/kolegy proběhne na provozovnách: Ostrava - Mariánské Hory, Ostrava - Zábřeh, Ostrava - Karolina.

Náplň práce:
Zastupuje vedoucí provozovny v době nepřítomnosti (vedení maloobchodní jednotky, řízení cca 4 zaměstnanců)
Vedení související administrativy
Zpracování objednávek surovin, výrobků a zboží
Příprava a prodej pekárenských výrobků, obložených baget, příprava kávy
Praxe s prodejem pečiva výhodou (není podmínkou)
Provozní doba pondělí - neděle
Ranní + odpolední směny (ranní směna od 4,45 hod)

Požadujeme:
ÚSO vzdělání, potravinářský směr
Znalost platné legislativy pro maloobchodní činnost (výroba potravin)
Řídící a organizační dovednosti
Znalost práce na obchodních pokladnách
Znalost práce s PC podmínkou
Komunikativnost, zodpověnost, pracovní morálku
Příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem
Zdravotní průkaz pro práci s potravinami a výborný zdravotní stav
ŘP skupina B výhodou

Benefity: Příspěvek na rekreaci zaměstnanců.