Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník výroby

BEWIT FRANCHISE, s.r.o.

Michalská 2030, Ostrava

Jan Kala
734 137 258

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 24 000,- až 24 000,- Kč

1. kontakt telefonicky od 8 do 20 hodin, e-mailem. Tel.: 734 137 258, e-mail: jan.kala@bewit.love
Životopis zasílejte na uvedený e-mail.

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa hledáme v Ostravě na HPP nového člena týmu na pozici Pracovník výroby. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka, kterého oslovuje práce v úspěšné firmě s přírodními voňavými výrobky, které pomáhají lidem.

Pracovní náplň:
- Výroba potravinových doplňků a kosmetiky
- Výroba a balení esenciálních olejů
- Kompletace výrobků
- Příjem a zaskladňování zboží
- Výpomoc na expedici
- Zajištění pořádku na pracovišti
- Provádění pravidelné inventarizace zásob

Požadavky:
- Fyzická zdatnost
- Schopnost týmové práce
- Spolehlivost, samostatnost a systematický způsob práce
- Chuť učit se novým věcem
- Práce se skenerem a VZV výhodou
- Zkušenosti z potravinářské výroby výhodou

Nabízíme:
- Odpovědnou, smysluplnou, prospěšnou a zajímavou práci v příjemném prostředí.
- Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti.
- Rozvoj v oboru esenciálních olejů a výrobků podporujících zdraví.
- Motivující finanční ohodnocení.

Termín nástupu: 1.11.2021, nebo dohodou
Nástupní hrubá mzda: 24 000 Kč měsíčně
Místo výkonu práce: Slezská Ostrava, Michalská 2030
www.bewit.love