Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník podpory prodeje (OZP)

EDM s.r.o. (Tovární)

Tovární 2078, Ostrava

Ondřejka Stechr
773 765 545
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 14 500,- Kč

Místo výkonu práce: Tovární 2078/4, Ostrava - Mariánské Hory
1. kontakt e-mailem, telefonicky 9-15 h. Své CV zasílejte prosím na uvedený e-mail.

Pro regionální produkční agenturu, se zaměřením na tiskovou produkci, instalaci velkoformátové reklamy a výrobu reklamních předmětů hledáme - kolegu/kolegyni na pracovní pozici Pracovník podpory prodeje

Náplň práce:
- aktivní akvizice nových obchodních partnerů
- kontakt a komunikace s novými i stávajícími partnery (po telefonu i
osobně) a udržování dlouhodobých obchodních vztahů
- spolupráce na vytváření kreativních návrhů a zpracovávání nabídek
reklamních předmětů
- příprava cenových nabídek a produkčních rozpočtů
- spolupráce při vedení zakázky v zákaznickém systému

Co očekáváme:
- zejména energii a chuť učit se novým věcem, obchodního ducha
- pečlivost a zodpovědný přístup k práci, systematičnost
- komunikativní schopnosti na dobré úrovni
- dobrá znalost základních aplikací MS office nutná, s důrazem na Excel
- zkušenosti s obchodem v sektoru B2B
- zkušenosti z oblasti tiskové produkce, reklamy anebo tvorby reklamních kampaní na sociálních sítích velkou výhodou, nikoliv podmínkou.
- řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:
- Zajímavou práci s možnosti dalšího růstu.
- Přátelské pracovní prostředí v menším kolektivu, pravidelný příjem vč. bonusového systému za dobře odvedenou práci.
- Notebook, smartphone
- Příplatek na stravné
- Po zapracování služební automobil k soukromému použití.

Mzdové ohodnocení:
- základní mzda 14 500 Kč/měsíc + bonusy podle dosažených obchodních výsledků, které budou vypláceny 1/4 letní.
- bonus může tvořit až 0-200% základního platu.

Pracovní úvazek:
- 30 hodin/týdně, 6h prac. doba
- možná částečná práce na home office

Sídlo firmy Ostrava, nástup možný ihned.

Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu není vhodná pro OZP používající při pohybu kompenzační pomůcky.
Pracovní smlouva na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou.
Bonusové ohodnocení po zkušební době.