Práce Nabídka zaměstnání

Pomocná kuchařka / pracovnice obchodního provozu

Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1530-1531, příspěvková organizace

Ukrajinská 1530, Ostrava

Adéla Mikesková
775 560 535
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 14 712,- Kč

1. kontakt telefonicky v době 9-15 hodin na č. 775 560 535, e-mailem. Životopisy, případné dotazy zasílejte na: ms.ukrajinska@seznam.cz

Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, pomoc s výdejem jídla, úklid kuchyní

Požadavky: chuť se dále učit, samostatnost, spolehlivost, kladný vztah k dětem a předchozí zkušenosti z provozu kuchyně výhodou

Pracovní doba od 8:15 do 15:30 hod.

Osobní ohodnocení možno po 3 měsících dle hodnocení vedoucí.

Nástup IHNED.