Práce Nabídka zaměstnání

Optometrista/ka

ColorPlanet s.r.o., Oční optika Doktor Klain

náměstí Antonie Bejdové 1810, Ostrava

Miroslav Plch
736 770 017 8-18 hod.
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 33 000,- až 40 000,- Kč

Pracoviště: náměstí Antonie Bejdové 1810/10, Ostrava - Poruba
Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky 8-18 hod.

Náplň práce:
- měření zraku
- prodej v oční optice - poradenství při výběru brýlových obrub
- práce se zbožím na prodejně
- odborné poradenství při výběru brýlových obrub a dioptrických čoček

Požadujeme:
- odbornou způsobilost v oboru Optometrista - praxe výhodou není však podmínkou
- komunikativnost
- AJ výhodou
- pokročilá znalost práce na počítači

Nabízíme:
- práci v atraktivním pracovním prostředí
- možnost nadstandardního výdělku
- jistotu dlouhodobé spolupráce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody:
Náborový příspěvek 20 000 Kč, firemní akce, zaměstnanecké slevy, občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní doba. Možnost zkráceného pracovního úvazku. Možnost příspěvku na dopravu anebo na ubytování.