Práce Nabídka zaměstnání

Operátor/ka II BGA pájecího stroje

RACETEQ s.r.o.,

K Myslivně 2362, Ostrava

Michaela Havlíková
552308185

  • min. vzdělání

    Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Nástupní plat 17 000,- až 25 000,- Kč

ZamK
Pracoviště: K Myslivně 2362/9, Ostrava - Poruba, 708 00
Kontakt: osobně po domluvě na adrese Provozní 3, Ostrava - Třebovice. PŘEDCHOZÍ DOMLUVA NUTNÁ!! (telefonujte od 7.00 do 15:00 hod.). Životopis prosíme s sebou.

Náplň práce:
Obsluha BGA pájecího stroje a pájení mikropájkou.

Požadujeme:
- praxi na obdobné pozici (velkou výhodou)
- zájem a znalosti technického rázu
- zkušenost pájení s mikropájkou (velkou výhodou),
- manuální zručnost PODMÍNKOU
- dobrý zrak.

Nabízíme:
- práce v jednosměnném provozu Po-Pá 7:00-15:30
- výdělek až 25 tis. Kč hrubého dle šikovnosti (formou bonusů)
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- docházkový bonus