Operátor / Operátorka zákaznického centra (dispečer / dispečerka)

TRAFIN OIL, a.s.

Kopeční 1009, Ostrava

Erika Sirotová
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 18 000,- až 25 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: erika.sirotova@trafinoil.cz

Co bude Vaším úkolem?
- aktivní telefonická komunikace se stávajícími zákazníky
- zajištění odvozu použitých olejů a dovozu čistých olejů do restaurací
- péče, spolupráce a rozvoj u stávajících klientů
- komunikace s řidiči, kteří svoz i rozvoz realizují
- odpovědnost za realizaci, administrativa

Co od Vás očekáváme?
- aktivní přístup k dané práci
- týmového ducha a chuť se rozvíjet
- vše ostatní vás naučíme

Co Vám můžeme nabídnout?
- stabilní zázemí české prosperující firmy
- zaučení na danou pozici
- práce v příjemném kolektivu
- stravenkový paušál
- Cafeterie: káva, čaj na pracovišti zdarma k dispozici
- volnočasová benefitní karta Edenred nebo tarifní sportovní karta Multisport dle výběru zaměstnance
- prémie za dobře vykonanou práci