Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách (OZZ, OZP)

1. FC Poruba, z.s.;

Skautská 6093, Ostrava

Marcela Tamchynová
732 490 510
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 8 200,- Kč

Vyhrazeno pro OZZ, OZP.
Místo výkonu práce: Skautská 6093/11, Ostrava - Poruba
1. kontakt e-mailem, telefonicky.

Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, pracovitost, pravidelnou docházku (vztah k fotbalu vítán)!

Náplň práce: samostatné praní, sušení, skladování sportovního vybavení (dresy, šortky, mikiny, tepláky, štulpny …) Úklid pračky, sušičky, skladu a prádelny s možností rozšíření pracovní náplně na další pracovní činnost.

Nabízíme: pracovní smlouvu na rok, při vzajemné spokojenosti prodloužíme na dobu neurčitou. Zajímavé sportovní prostředí, výjimečný pracovní celoroční režim, příjemné a klidné prostředí, optimisticky naladěné kolegy.