Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní referenti

Proinex Instruments, s.r.o.

Vratimovská 624, Ostrava

Jana Sadílková
724 411 803

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 20 000,- až 45 000,- Kč

Obchodně technický zástupce/zástupkyně

Ostrava-Kunčičky, trvalý pracovní poměr, plný úvazek , prodej-obchod

Do zavedené obchodní firmy v Ostravě-Kunčičkách hledáme obchodně technického zástupce/zástupkyni pro prodej měřících přístrojů pro testování kvality povrchových úprav a kvality materiálu.

Požadujeme:
komunikační a vyjednávací dovednosti
chuť pro obchod a touhu po výsledcích
vztah k technice
samostatnost, spolehlivost a pečlivost
osobnostní předpoklady potřebné k prezentaci společnosti
uživatelská znalost PC (MS Office)
schopnost komunikace v AJ s dodavateli (e-mailem a telefonicky, návštěva zahraničních školení a veletrhů)
aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
připravenost k vycestování a návštěvě zákazníku v celé ČR a SR
vlastní auto výhodou
obchodní praxe výhodou

Nabízíme:
Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí- 15 let na českém trhu
fixní ohodnocení a měsíční provize z prodeje
flexibilní začátek a konec pracovní doby
5 týdnů dovolené
portfolio stávajících zákazníků, o které budete pečovat a rozvíjet obchodní vztahy
příjemný pracovní kolektiv
příjemné pracovní prostředí
firemní telefon, notebook
1 rok pracovní poměr na dobu určitou, po roce HPP ne dobu neurčitou
Pracovní náplň
Převzetí stávajících zákazníků a komunikace s nimi
Vyhledávání a získávání nových zákazníků
Jednání o cenách a nabídkách, psaní nabídek
Technické poradenství, návrh vhodného produktu
Návštěva a předvedení produktů zákazníkům, zaškolení zakoupených produktů u zákazníků
Komunikace se zahraničními dodavateli
Práce v ekonomickém a informačním systému Pohoda
Práce v e-mailovém a organizačním programu Outlook

Místo výkonu práce
Správní budova Homola a.s., 6.patro
Vratimovská 624/11
Ostrava-Kunčičky
718 00

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: sadilkova@proinex.cz Případné dotazy zodpovíme na tel. 724 411 803.

Kdybychom se do 30 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Omlouváme se, ale vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme z důvodů časové náročnosti. Můžete se, ale informovat telefonicky.