Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní manažer/ka

ŠKODA EKOVA a.s., Ostrava

Martinovská 3244, Ostrava

Jarmila Gaubová
597 401 858

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Kontakt: Pro další informace můžete volat na níže uvedené číslo 597 401 858 v době od 8:00 do 14:30., e-mailem gaubova.jarmila@ekova.cz

Těšíme se na Vaše životopisy, které prosím zasílejte e-mailovou formou kariera@ekova.cz

V roce 2021 jsme vstoupili do skupiny Škoda Transportation. Potřebujeme přijmout nové zaměstnance, kteří se s námi budou podílet na výrobě tramvají, které budou jezdit i u nás - v Ostravě. Kromě dělnických profesí potřebujeme také posílit tým Obchodního oddělení.

Náplň práce:
Obchodní manažer zajišťuje obchodní činností firmy. Komplexně zajišťuje odborné práce v odbytu výrobků, zboží nebo služeb podle potřeb firmy, obchodních závazků nebo požadavků odběratelů. Kontaktuje zákazníky a informuje o průběhu projektu (zakázky), aktivně vyhledává nové obchodní příležitosti. Připravuje a realizuje obchodní případy až po uzavření obchodních smluv, samostatně jedná s obchodními partnery, respektuje obchodní politiku a strategii firmy včetně pokynů nadřízeného.

Budete tedy zodpovídat za úplné a správné vedení obchodní agendy, dodržování interních předpisů, zákonů a pracovně právních předpisů. Krom toho také připravovat a realizovat propagaci výrobků a služeb, podklady obchodního plánu, včetně dokumentů pro nadřízeného zaměstnance. Nutné je spolupracovat s ostatními úseky v rámci potřeb společnosti.

Vhodné vlastnosti uchazeče:
Výborné plánování a organizování práce
Anglický jazyk, nejlépe úroveň B2
Manažerské dovednosti, efektivní komunikace, zvládání konfliktních situací, samostatnost
Schopnost zdravého sebeprosazení, řešení problémů, výkonnost, schopnost asertivního jednání
Důslednost, zodpovědnost, cílevědomost
Zkušenosti a praxe s obchodními činnostmi, nejlépe ve strojírenské společnosti
Zkušenosti a praxe s veřejnými zakázkami - není podmínkou

Kromě stabilního zaměstnání nabízíme:

příjemný pracovní kolektiv
kratší pracovní dobu 37,5 hodiny týdně (pružná doba a home office u THZ)
dovolená 25 dní
4 dny zdravotního volna
příspěvek 50% na stravování v jídelně v areálu
kantýna v blízkosti výrobní haly
příspěvek na životní a penzijní pojištění
odměny, příplatky, ocenění při významném jubileu
multisportkartu
poukázky na kulturu, sport, vitamíny
možnost účastnit se sportovních akcí v týmu
příspěvek na vánoční večírek či drobné dárky
společná setkávání i mimo firmu

Benefity: dovolená navíc, zdravotní volno, dotované stravování a další výhody dle kolektivní smlouvy.

Těšíme se na Vaše životopisy, které prosím zasílejte e-mailovou formou kariera@ekova.cz Pro další informace můžete volat na níže uvedené číslo v době od 8:00 do 14:30.