Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní manažer/ka

BEWIT FRANCHISE, s.r.o., Slezská Ostrava

Michalská 2030, Ostrava

Jiří Černota
605 248 621

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 40 000,- až 50 000,- Kč

Pracoviště: Michalská 2030, Ostrava - Slezská Ostrava
Adresa pro zaslání životopisu: jiri.cernota@bewit.cz, volat můžete od 8 do 20 hod.
na tel.+420 605 248 621.

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme v Ostravě na HPP (nebo externě na ŽL) nového člena týmu na pozici Obchodní manažer. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka, kterého oslovuje práce v úspěšné firmě s výrobky, které jsou megatrendem současnosti.

Požadujeme prokazatelně úspěšnou praxi na obdobné pozici a znalost anglického jazyka na komunikační úrovni.

Pracovní náplň:
-Řídí komplexně obchodní aktivity společnosti. Především:
-Řídí a zajišťuje rozvoj sítě partnerů v ČR a v zahraničí (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko a ostatní země)
-Spoluvytváření obchodní strategie firmy
-Sestavuje krátkodobé a dlouhodobé plány, rozpočet a jeho sledování a vyhodnocování.
-Spoluorganizuje firemní akce - setkání s partnery a zákazníky (off line i on line).

Termín nástupu: 1.4.2021, nebo dohodou

Požadujeme:
- Prokazatelně úspěšnou praxi na obdobné pozici
- Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni výhodou
- Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
- Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
- Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu

Vítáme:
-Skvělý zdravotní stav
-SŠ/VŠ vzdělání

Nástupní hrubá mzda: 40 000 Kč - 50 000 měsíčně.
www.bewit.love