Práce Nabídka zaměstnání

Mzdová účetní/ Personalistka

KVAZAR akciová společnost

Střádalů 26, Ostrava

Svatava Trvajová
605 234 828

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 23 000,- až 27 000,- Kč

Kontakt: emailem svatava.trvajova@kvazar.cz, tel. 605 234 828

Náplň práce:
komplexní zpracování personálně - mzdové agendy
zpracování podkladů - DPN, MD/RD, exekuce
přihlašování a odhlašování zaměstnanců na ZP a OSSZ
komunikace s orgány státní správy (ČSSZ, ZP, ÚP, FÚ, apod.)
příprava a realizace ročního zúčtování daně
vystavování ZL, ELDP a ostatních dokumentů
denní komunikace se zaměstnanci
zpracovávání faktur od dodavatelů a jejich zadávání do interního systému

Požadavky:
minimálně SŠ vzdělání s maturitou, ideálně ekonomického směru
znalost personální/mzdové problematiky a související legislativy
praxe na obdobné pozici
odpovědnost, důslednost, komunikační schopnosti, aktivní přístup k práci
loajalita a čestnost
uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook apod.)
znalost systému Helios - výhodou

Benefity:
zázemí stabilní společnosti
platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
pružná pracovní doba