Práce Nabídka zaměstnání

Mechanik - zámečník

RSBP spol. s r.o.,

Pikartská 1337, Ostrava

Martina Paraiová

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 30 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: kariera@rsbp.cz (do kolonky "Předmět" napište Mechanik-zámečník)

RSBP je ostravská firma zabývající se požární a výbuchovou ochranou průmyslových provozů. Proti výbuchu prachu chrání velké firmy jako je ČEZ, Nestlé, Phillip Moris a mnoho dalších. Produkty dodává a instaluje po celém světě včetně USA, Číny a Ruska. Nyní hledáme pracovníka na pozici: MECHANIK - ZÁMEČNÍK

Náplň práce:
- montáž nových zařízení
- spolupráce na realizaci zakázek
- mechanická příprava zakázky u zákazníka
- spolupráce se servisním technikem
- práce na území ČR, SR, Polsko, v případě znalosti AJ možnost práce na území EU

Požadavky:
- výuční list v technickém oboru
- ŘP skupiny B - aktivní řidič
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
- fyzická odolnost
- základní orientace v technické dokumentaci - výkresu

Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení po zaškolení 25 - 30 tis. Kč
- po zaškolení služební automobil, telefon
- zázemí prosperující společnosti
- sportovní akce pro zaměstnance
- HPP na dobu určitou 1 rok, poté možnost doby neurčité

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: kariera@rsbp.cz

Součástí Vašeho strukturovaného životopisu musí být následující prohlášení:
"Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení."