Práce Nabídka zaměstnání

Marketingový specialista prodejních kampaní

BEWIT FRANCHISE, s.r.o.

Michalská 2030, Ostrava

Marek Liška
705 005 178

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 42 000,- Kč

1. kontakt telefonicky od 8 do 18 hodin, e-mailem. Tel.: 705 005 178, e-mail: marketing@bewit.love

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s rychlým růstem na zahraniční trhy, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu.

Pracovní náplň:
- významně se spolupodílet na realizaci nových prodejních kampaní
- spravovat reklamní obsah na náš Facebook, Instagram a YouTube
- spravovat e-shop a koordinovat překlady kampaní do cizích jazyků
- koordinovat práci s ostatními kolegy

Nástup možný ihned.

Požadujeme:
- Samostatnost
- Bezúhonnost, pravdivost, čestnost
- Znalost legislativy a dané problematiky výhodou
- Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
- Organizační schopnosti.
- Znalost cizího jazyka vítána
- Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu

Nabizíme:
- práci na HPP
- práci z home office
- přátelský kolektiv
- pružnou pracovní dobu
- slevy na naše produkty
- patřičné finanční ohodnocení na základě zkušeností
- seberealizace na zajímavých projektech

Nástupní hrubá mzda: 30 000 - 42 000 Kč měsíčně
Místo výkonu práce: Ostrava, http://www.bewit.love
Kontaktní údaje: jiri.cernota@bewit.cz, +420 605 248 621