Práce Nabídka zaměstnání

Manipulační dělník/ce

MP Krásno, a.s. - Ostrava-Martinov

Martinovská 3168, Ostrava

Pavla Kozelská
596 633 781

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 000,- až 23 000,- Kč

Místo výkonu práce: Martinovská 3648/10, Ostrava - Martinov
Kontakt e-mailem: prace@krasno.cz

Náplň práce: evidence zboží, přijímání zboží, vychystávání zboží pro zákazníky, nakládka a vykládka kamionů, ukládání zboží ve skladech, kontrola zboží,
požadujeme: dobrou fyzickou kondici - spíše vhodné pro muže, zručnost, spolehlivost, důslednost, platný průkaz řidiče motorového vozíku a praxe při manipulaci s vozíkem, výhodou - řidičský průkaz sk. C výhodou

Benefity: zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, systém firemních benefitů: příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, rekondiční pobyty, bezúročné půjčky, roční/vánoční bonus, vnitropodniková síť T-Mobile, zaměstnanecké balíčky, dovolená navíc