Práce Nabídka zaměstnání

Lisař - seřizovač

Jiří Vaněk, s.r.o.

Výstavní 2937, Ostrava

Sylva Kocurová
607 093 721

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 130,- až 130,- Kč

Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Ostrava-Vítkovice
1. kontakt e-mailem, telefonicky, osobně v sídle firmy v 11 hod.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme lisaře - seřizovače.

Požadavky:
SOU - strojírenský obor
Praxe v seřizování výstřdíkového lisu
Práce s měřidly
Orientace ve výkresové dokumentaci výhodou
Manuální zručnost
Zodpovědný přístup k práci, samostatnost, pečlivost
Organizační schopnosti

Náplň práce:
Seřizování, obsluha a základní údržba výstředníkového lisu
Upínání a seřizování nástrojů vč. jejich údržby
Výroba dílců dle technologické výkresové dokumentace
Průběžná kontrola rozměrů a kvality zhotovených dílců
Manipulace s plechovými díly - ukládání a roztřiďování na palety, označování průvodkami
Dokončovací zámečnické a montážnípráce

Nabízíme:
Práce na HPP, dvousměnný provoz
Možnost odborného růstu
Finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům.
Příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce
Nástup ihned.

Benefity: přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce