Konzultant / konzultantka krizového řízení a řízení bezpečnostních rizik

F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.

Vítkovická 1994, Ostrava

Lucie Křeménková

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 25 000,- Kč

Místo výkonu práce: Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava,
1. kontakt e-mailem.

Náplň práce:
- zpracování a aktualizace krizových plánů a plánů krizové připravenosti
- ochrana kritické infrastruktury, analýzy rizik, bezpečnostní politiky, ověřování shody s normativy v oblasti krizového řízení
- zpracování bezpečnostní dokumentace
- příprava vykonavatelů a dalších odborníků pro oblast krizového řízení;
- prezentace a školení u klientů v rámci realizace projektu.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oblasti bezpečnostního inženýrství, krizového řízení, řízení rizik apod.
- prokazatelnou znalost právních předpisů v oblasti krizového řízení, včetně souvisejících technických norem v oblasti řízení rizik
- výborná znalost práce na počítači (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, internet)
- řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič
- výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti
- analytické schopnosti
- ochota a smysl ke spolupráci v týmu
- cílevědomost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
- stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu
- pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích
- odpovídající platové podmínky
- kariérní růst a další rozvoj ve společnosti
- notebook a mobilní telefon
- příjemný pracovní kolektiv
- firemní benefity

Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: KremenkovaL@fsc-ov.cz

Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.