Práce Nabídka zaměstnání

Grafik/ DTP operátor/ka

EDM s.r.o. (Tovární)

Tovární 2078, Ostrava

Ondřejka Stechr
773 765 545
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 20 500,- Kč

Místo výkonu práce: Tovární 2078/4, Ostrava - Mariánské Hory
1. kontakt e-mailem, telefonicky

Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
Praxi v oboru min. 2 roky
Výbornou znalost grafických programů Adobe CC (InDesign, Photoshop, Ilustrator, Premiere, After effect, ...), Correl a předtiskové přípravy
Znalost Wordpress, Prezi Next výhodou
Znalost typografie a pravidel sazby
Zkušenosti s řezanou grafikou a instalacemi reklamních nosičů
Estetické a grafické cítění, manuální zručnost, radost z práce v týmu a flexibilitu
Komunikativní schopnosti a seriózní vystupování
Týmová spolupráce
Ochota učit se novým věcem
Odpovědnost za svěřené úkoly
Organizační schopnosti
Čistý trestní rejstřík
Český jazyk

Náplň práce:
Příprava grafických podkladů pro tiskovou produkci
Výroba grafiky na polepy automobilů, výloh, reklamních cedulí, billboardů, potisků reklamních předmětů, oblečení, návrhy orientačních systémů, grafika reklamních tiskovin, svatebních oznámení, vizitek, plakátů atp.
Komunikace s obchodním a produkčním týmem
Komunikace s klienty

Benefity:
odměny, příspěvek na stravování, benefitní poukázky

Své CV zasílejte prosím : zaslat email ondrejka.stechr@edm-sro.cz
tel kontakt: Mgr.Ondřejka Stechr 773 765 545

Společnost: EDM (Entre direct marketing) s.r.o. je ryze česká dynamicky se rozvíjející společnost se sídlem v Praze, působící na trhu od roku 1992 a to především v oblasti zpracování listovních zásilek, digitalizace dokumentů, poskytování služeb podatelen a výpraven, zajištění hromadné korespondence.

Benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování