Práce Nabídka zaměstnání

Domovní technik / Domovník

ARCOS FM CZ s.r.o., Ostrava - Vítkovice

Rudná 2973, Ostrava

Dana Mynaříková
724 666 841
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 9 000,- Kč

Místo výkonu práce: OC Ostrava - Vítkovice, Rudná
1. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete Váš životopis na: prace@saller.cz

Vaším úkolem bude:
- Denní komunikace s nájemci v nákupním centru (PENNY Market) a centrálou společnosti
- Kontrola stavu objektu a technických zařízení, drobné opravy a úklid venkovních ploch kolem prodejen a na parkovišti
- Po dohodě s nadřízeným zajišťování oprav a revizí technických zařízení prostřednictvím zasmluvněných servisních firem
- Zjišťování a nahlašování vad v záruční době
- Měsíční odečty energií
- Drobná administrativa jako např. statistika zákazníků

Očekáváme od Vás:
- Ukončené SOU/SOŠ vzdělání ideálně s technickým zaměřením
- Praxi a znalosti v oboru
- Proklientský přístup, komunikativnost
- Spolehlivost, technické myšlení, manuální zručnost, časovou flexibilitu
- Práci se služebním mobilním telefonem
- Základní znalosti PC (e-mail, Excel, Word)

Nabízíme Vám:
- Práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (s možností změny na dobu neurčitou)
- Pracovní doba 20 hodin/týdně
- Nástup ihned
- Bezplatné pracovní oděvy, pracovní materiály a ochranné pracovní pomůcky

Vhodné i pro absolventy, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).