Práce Nabídka zaměstnání

Disponent mezinárodních přeprav - administrativa

Lucie Slováčková

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- až 25 000,- Kč

Místo výkonu práce: Kounicova 2929/5, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem.

Náplň práce:
- Evidence, vystavování a rozesílání objednávek (ve vlastním systému + emailem)
- Zajišťování dopravy - provozní práce jak na emailu, tak i telefonicky
- Příprava podkladů pro fakturaci
- Odpovědnost za kvalitu výše uvedeného

Požadujeme:
- Znalosti v oblasti dopravy, výhodou praxe v dopravě či spedici
- Znalost anglického jazyka slovem a písmem minimálně mírně pokročilá
- Trestní bezúhonnost
- Prozákaznický přístup, spolehlivost a pečlivost
- Dobré komunikační dovednosti a profesionální vystupování
- Znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:
- Zázemí české nekorporátní společnosti
- Zaměstnanecké benefity (uvedeno níže)
- Práci v Ostravě, v malém kolektivu
- Nástup možný po domluvě ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 3x ročně bonusy