Práce Nabídka zaměstnání

Dělník/ce potravinářské vrýroby - výroba masných výrobků

MP Krásno, a.s. - Ostrava-Martinov

Martinovská 3168, Ostrava

Pavla Kozelská

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 17 000,- až 19 000,- Kč

Vhodné pro osoby zdravé, absolventy
Kontakt: emailem prace@krasno.cz, nebo osobně na ul. Martinovksá 3168, Ostrava Martinov po dohodě

Náplň práce: výroba trvanlivých masných výrobků dle zadaných parametrů na technologickém zařízení (např. balení, etiketování.....), fyzicky náročná práce
požadujeme: dobrou fyzickou kondici, zručnost, spolehlivost, důslednost

Benefity: zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, systém firemních benefitů: příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, rekondiční pobyty, bezúročné půjčky, roční/vánoční bonus, vnitropodniková síť T-Mobile, zaměstnanecké balíčky, dovolená navíc