Práce Nabídka zaměstnání

B2B Account Manager

Agartha Company s.r.o.

Místecká 1120, Ostrava

Michal Burkowicz
730 121 654

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 50 000,- Kč

1. kontakt telefonicky v Pondělí - Čtvrtek 10:00 - 16:00 hod. na č. 730 121 654

Požadavky: ŘP sk. B, základní znalost angličtiny, práce s kancelářským balíčkem MS 365 (Office), orientace v prostředí internetu, komunikativnost, samostatnost, ochotu a chuť učit se novým věcem, vyjednávací schopnosti. Nutnost vlastnit automobil.

Pracovní náplň:
vyhledávání nových obchodních příležitostí, obchodní zastupování společnosti při jednání s obchodními partnery, udržování obchodních vztahů se současnými obchodními partnery společnosti.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, služební telefon, Home Office, flexibilní pracovní doba, aj.