Práce Nabídka zaměstnání

Automechanik ŠKODA

Aleš Penčák

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 26 000,- až 50 000,- Kč

Společnost Autodružstvo Frýdek-Místek poskytuje služby v rámci automobilového průmyslu již více než 49 let. V současné chvíli rozšiřujeme tým v Ostravě, kde máme pobočku se značkou Škoda, který hledá nové členy do svého týmu.

Automechanik osobních vozidel ŠKODA

Náplň práce:
- spolupráce na stanovení diagnózy poruch
- provádění opravy motorových vozidel
- pneuservis, provádění geometrie

Požadujeme:
- vyučen v oboru
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se novým věcem
- výhodou je praxe v oboru, ale netrváme na ní

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příspěvek na stravování/závodní stravování
- školení hrazené zaměstnavatelem
- proplácím pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- zaměstnanecké peněžní dary (narozeninové jubileum, výročí u firmy, apod.)
- nabízíme firemní slevy na služby/materiál
- plat není omezen, záleží na šikovnosti automechanika

Požadované vzdělání: odborné vyučení bez maturity

Zaměstnanecké výhody: školení hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na stravu, možnost karierního růstu