Práce Nabídka zaměstnání

Asistent/ka podpory prodeje

Active Media Czech Republic, s.r.o._Ostrava

Ostrava

Viktoriya Ismailova
776 008 468

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- až 40 000,- Kč

E-mail: ismailova@pos-media.eu

Upřesňující informace:
Náplň práce:
• Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků pomocí různých nástrojů (telefon, e-mail, sociální média, internet, ...)
• Telefonické domlouvání schůzek oblastním manažerům prodeje
• Práce s databází klientů v systému CRM
• Koordinace realizací kampaní a aktivit obchodního oddělení
• Související administrativní činnosti v interních systémech
• Zajištění každodenního chodu kanceláře
Požadavky:
• Kvalitní komunikační schopnosti a dovednosti
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Schopnost individuální práce, organizační dovednosti
• Pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu a samostatnost
• Obchodní myšlení a orientaci na výsledek
• Češtinu na úrovni rodilého mluvčího
• Polština na komunikativní úrovni
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, vzdělávání, Multisport karta atd.