Práce Nabídka zaměstnání

Asistent / asistentka jednatele

Stavby COMPLET s.r.o.

Na Jánské 1869, Ostrava

Petra Mihályiová
596 235 971

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 24 000,- až 30 000,- Kč

Místo výkonu práce: Na Jánské 1869/56, Slezská Ostrava
1. kontakt e-mailem.

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického nebo obchodního směru)
- praxe výhodou
- pokročilou znalost práce na PC (MS Office, perfektní orientace v Excelu a Word, výhodou je znalost účetního programu POHODA)
- výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů současně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, časová flexibilita, schopnost určit si priority a pracovat v napjatých termínech
- psaní hmatovou metodou (všemi deseti) výhodou

Náplň práce:
- administrativní práce, vyřizování pojistných událostí, kontrola faktur a objednávek, práce na PC, evidence reklamací, vedení diáře jednatele, plánování schůzek apod.
- (bližší informace pří výběrovém řízení)

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- podpora dalšího vzdělávání
- samostatnou a zodpovědnou práci
- příjemné pracovní prostředí
- řada benefitů - upřesnění na výběrové řízení

Nástup ihned.