Práce Nabídka zaměstnání

Asistent / Asistentka personalisty - OZP

Lada Křetinská
731 988 699
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 9 300,- až 9 300,- Kč

Vyhrazeno pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Pro informace ohledně pracovní pozice prosím nenavštěvovat pobočku. Prvotní kontakt vždy telefonicky, případně e-mailem. Tel. 731 988 699 v PO-PÁ od 9:00 - 15:00 hodin, e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz

Požadujeme :
- základy práce na PC
- Příjemná komunikace, dostatečná slovní zásoba
- Středoškolské vzdělání ukončeno maturitou

Náplň práce :
- Každodenní telefonní hovory se zájemci o pracovní pozici, sjednávání pohovorů
- Evidence zájemců - jednoduchá tabulka excel.
- Předávání informací e-mailem manažerovi
- Příprava podkladů k uzavření Pracovní smlouvy
- Administrativa

Nabízíme :
- Práci ve stabilní a silné společnosti
- Práci v příjemném prostředí a kolektivu
- Nástup na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení pracovního poměru po zapracování