Práce Nabídka zaměstnání

Asistent / Asistentka oddělení

Dominik Pavlíček, Ostrava

Mlýnská 317, Ostrava

Dominik Pavlíček
773 553 807

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 19 000,- až 25 000,- Kč

1. kontakt telefonicky, osobně dle telefonické dohody na č. 773 553 807

Co bude vaším úkolem:
- zajistit chod kanceláře
- být administrativní podporou pro členy týmu
- zabezpečit evidenci došlé a odchozí pošty a její vyřízení
- uvítat klienty a zajistit občerstvení
- spolupracovat s kolegy
- skenovat a kopírovat dokumenty
- vytvářet prezentace
- rezervovat a připravovat zasedací místnosti

Požadujeme:
- zájem o výkon dané pozice
- znalost práce s MS Office
- pečlivost, zodpovědnost a systematický přístup
- ochotu učit se novým věcem
- proaktivní přístup, selský rozum a snahu dělat věci ještě lépe

Koho hledáme:
- kolegu / kolegyni s příjemným vystupováním a reprezentativním vzhledem, důslednou při řešení zadaných úkolů
- uvítáme proaktivní přístup k řešení problémů i úkolů a ochotu naučit se nové věci
- oceníme všeobecný přehled v oboru stejně jako komunikativnost
- výhodou bude, pokud se dorozumíte anglicky, máte více než uživatelskou znalost MS Office
- uvítáme zkušenosti i z jiných nezmiňovaných administrativních činností

Nabízíme:
- zaměstnání ve firmě, která je ekonomicky stabilním zaměstnavatelem v ČR s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům
- práci, v rámci které si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti
- zodpovědnou a smysluplnou práci s viditelnými výsledky
- mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem

Zaměstnanecké výhody:
bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, flexibilní začátek/ konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Nástup ihned.