Práce Nabídka zaměstnání

Asistent / Asistentka obchodního oddělení

Veronika Podškubková

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: v.podškubkova@vela.cz

Společnost VELA CZECH, s.r.o. s tradicí od roku 1991 se zabývá vývojem a prodejem reklamních předmětů již více než 30let. Obchodujeme zejména v České republice a dodavatelé jsou z Evropy i z Asie. Disponujeme vlastním špičkovým technologickým vybavením potisku a know-how. Naše motto: "Dárky s lidským rozměrem". Více na www.vela.cz

Náplň práce:
- zpracovávání cenových nabídek
- komunikace s klienty
- návštěvy klientů ve svěřeném regionu
- práce s interním informačním systémem

Požadujeme:
- SŠ ukončená maturitou
- výborná znalost MS Office
- komunikativní dovednosti
- anglický jazyk slovem i písmem na komunikační úrovni
- řidičský průkaz sk. B
- aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost
- bezúhonnost

Nabízíme:
- práce na HPP
- nástupní mzda 17 500 - 25 000 Kč dle kvalifikace
- jednosměnný provoz (pracovní doba 7:30 - 16:00 hod.)
- jistota výplatního termínu
- zaškolení
- po 3 letech věrnostní program životního připojištění
- sick days - po půl roce
- nástup možný ihned