Moravskoslezský kraj v období 2021–2027 využije evropské dotace a investuje 1,5 miliardy korun do modernizace a energetických úspor ve svých budovách. Celkem 53 projektů se týká škol, nemocnic i sociálních zařízení, zahrnuje 23 fotovoltaických instalací a také rozsáhlý projekt v Havířově-Šumbarku.
Celý článek