Práce Nabídka zaměstnání

Bezpečnostní pracovník, vrátný - strážný - OZZ, OZP

Daniel Majetný
727 831 942

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 17 900,- až 25 000,- Kč

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Tel.: 727 831 942, e-mail: majetny.daniel@cpguard.cz

Přijmeme bezpečnostního pracovníka na klidnou vrátnici v rámci pracoviště depa České pošty do Ostravy (u OC Futurum).

Náplň práce: evidence osob, vozidel, klíčů, odbavování telefonátů, střežení areálu. Nenáročná práce vhodná pro OZP/ID/OZZ. Dvanáctihodinové denní/noční směny (06:00 - 18:00; 18:00 - 06:00) nebo po domluvě - dostatek osobního volna. Nástup možný od 01.03. na HPP. Mzda vyplacena nejpozději do 15. dne následujícího měsíce. Výhodou je držení certifikátu strážného, dále výpis z rejstříku trestů a zkušenosti v oboru

Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení