Práce Nabídka zaměstnání

Zákaznická podpora 24/7

Compacer CZ s.r.o., Ostrava - Poruba

Gen. Sochora 6176, Ostrava

Roman Vlachynský
725 077 611

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 23 000,- až 28 000,- Kč

25190 Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci
ZamK
Kontakt telefonicky na č. 725 077 611, e-mailem roman.vlachynsky@compacer.com, osobně na adrese pracoviště po předchozí tel. domluvě.

Požadujeme:
- Anglický jazyk - nutnost
- Německý jazyk - výhoda

Náplň práce:
- Technická podpora zákazníkovi (i přímo u zákazníka)
- Analýza produkčních problémů, identifikace příčiny a návrh řešení
- Člen mezinárodního supportního a implementačního týmu
- Vyhotovení analýz a řešení
- Implementace požadavků zákazníků

Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 7,5 hod. a 11 hod. směny.

Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, stravenkový paušál, Multisport karta, příspěvek na penzijní pojištění, jazykové kurzy.