Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí denního stacionáře MIKASA

MIKASA z.s. - denní stacionář

Čujkovova 3165, Ostrava

Michal Panáček

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 28 000,- až 28 000,- Kč

Do týmu pracovníků Denního stacionáře MIKASA hledáme vedoucí/ho se vzděláním v oblasti sociální práce, případně jiné dle zákona 108/2006 Sb.

Hledáme člověka, který se nebojí výzev a práce s klienty s mentálním postižením, více vadami, autismem a chováním náročným na péči.
Rádi se učíte novým věcem? Vzděláváte se? Rádi komunikujete s lidmi? Jste vstřícní a loajální? Máte rádi výzvy? Chcete být součástí dynamické organizace?

Pak hledáme právě vás!!!

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělávání v oblasti sociální práce, případně další obory dle zákona č. 108/2006 Sb.
- Aktivní přístup k plnění zadaných úkolů, samostatnost při plnění úkolů
- Aktivní přístup k práci, zájem učit se novým věcem, schopnost spolupracovat
- Schopnost vést pracovní tým (umění práce s motivací, organizací práce, odborností)
- Kreativitu, flexibilitu, zodpovědnost
- Dobré komunikační dovednosti
- Znalost práce s PC na velmi dobré úrovni
- Řidičské oprávnění na osobní automobily (B) – aktivní řidič

Výhodou:
- Znalosti a zkušenosti s prací s lidmi s těžšími formami mentální retardace, autismem a chováním náročným na péči
- Zkušenost ve vedení lidí
- Znalosti a dovednosti v oblasti bazální stimulace, usnadňované komunikace, Snoezelen terapie a dalších metod a technik podporujících klienty

Náplň práce:
- Kooperace a vedení týmu pracovníků denního stacionáře
- Metodické a odborné vedení týmu denního stacionáře
- Personální práce
- Práce s klienty denního stacionáře
- Komunikace s pečujícími
- Administrativní činnosti spojené s realizací sociální služby

Nabízíme:
- Smysluplnou a zajímavou práci
- Příjemný pracovní kolektiv
- Plný pracovní úvazek
- Mzdové ohodnocení ve výši 28 000 Kč / měsíc a odměnový systém